Kan inte nå servern
 
123 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 20 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
5d
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 1 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
1d 23 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
2d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
2d
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
22 tim 15m
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.