Kan inte nå servern
 
173 föremål
Altarbord, Kina, Qingdynastin, 1800-tal.
7d
Altarbord, Kina, Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 6 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.