90 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 1 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Royal Copenhagen, Kaffeservis 30 delar, Musselmalet.
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d 2 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 2 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brita Heilimo, Krabbor.
23 tim 29m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
30m 18s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
5 tim 22m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
5 tim 40m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK