Kan inte nå servern
 
105 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
13 tim 38m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 9 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 10 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 12 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
15 tim 14m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 13 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
6d 16 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 17 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.