Kan inte nå servern
 
124 föremål
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 1 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 1 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 2 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
23 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
2d
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
5d
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 21 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
56m 1s
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
2d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.