87 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
5d 4 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 10 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 7 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
3d 6 tim
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK