Kan inte nå servern
 
110 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 8 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 8 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
1d 11 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
10 tim 23m
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 12 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
13 tim 11m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
12 tim 55m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.