Kan inte nå servern
 
92 föremål
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
3d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 21 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
4d
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 2 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 2 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
2 tim 17m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
4 637 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 49m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.