158 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
20 tim 17m
Annika Masolle, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 17 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 21 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK