Kan inte nå servern
 
89 föremål
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
51m 5s
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 19 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
20 tim 3m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
31m 5s
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
4 637 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
3d
Gunnar Hansson, skulptur, två fiskar på fat.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 22 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.