165 föremål
Bordslampor, 2 st, Miranda, 1900-talets senare del.
1d
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 19 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
2d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 23 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 19 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK