Kan inte nå servern
 
105 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
22 tim 51m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
21 tim 15m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 17 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
6d
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 20 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
2d
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
Aktuellt bud
1 322 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
7d
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.