Kan inte nå servern
 
88 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 23 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 21 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 18 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
21 tim 17m
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
3d
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
Aktuellt bud
1 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.