Kan inte nå servern
 
211 föremål
Skulptur Ostasien 1900-tal.
2d 9 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 9 tim
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
7 tim 31m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 10 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.