Kan inte nå servern
 
122 föremål
Lars Brander, Utan titel.
4d 19 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
28m 33s
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
7d
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
12m 33s
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
2d
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.