99 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
3d 5 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
4d 4 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brita Heilimo, Krabbor.
2 tim 12m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 5 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 3 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK