Kan inte nå servern
 
123 föremål
Lars Brander, Utan titel.
4d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1 tim 16m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
5d
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1 tim
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
2d
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
2d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 1 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.