Kan inte nå servern
 
124 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
1 tim 42m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1 tim 34m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
22 tim 40m
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
2d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
36m 35s
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
2d
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 20 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 1 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.