Kan inte nå servern
 
105 föremål
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
6d 23 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 23 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 19 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 16 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
20 tim 16m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 16 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
21 tim 52m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.