Kan inte nå servern
 
104 föremål
Lars Brander, Utan titel.
3d 23 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
1d 2 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
1 tim 25m
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 3 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
4d
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 4 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 23 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
4 tim 13m
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
3 tim 57m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.