161 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
22 tim 48m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 23 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 2 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 20 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK