Kan inte nå servern
 
122 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
6 tim 57m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
7 tim 55m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
8 tim 3m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
1d 5 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 7 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 7 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
2d 6 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 6 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 8 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
5d 2 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.