91 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
2 tim 6m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6 tim 58m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
7 tim 16m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 3 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 4 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d 3 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 2 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK