Kan inte nå servern
 
105 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
5d 22 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
1d
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
19 tim 11m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
21 tim 35m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
20 tim 31m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 19 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.