Kan inte nå servern
 
102 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
5d 21 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
23 tim 45m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 19 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
18 tim 51m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
20 tim 11m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.