Kan inte nå servern
 
111 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
5d 22 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 20 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
22 tim 24m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Sen Qingdynasti / omkring 1900.
6m 17s
Skål, porslin. Sen Qingdynasti / omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
20 tim
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
1d
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
20m 17s
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.