177 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 9 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
11 tim 24m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
6d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 12 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
5d 14 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK