173 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
22 tim 20m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
1d
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1 tim 8m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK