Kan inte nå servern
 
22 föremål
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
5d 6 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 4 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
2d 5 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
6 tim 18m
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.