Kan inte nå servern
 
38 föremål
Bengt Olson, Utan titel.
6d 9 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Viken".
6d 9 tim
Madeleine Pyk, "Viken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 6 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Konstantin Vikent'evic Dydysko, Pechoy kloster.
4d 7 tim
Konstantin Vikent'evic Dydysko, Pechoy kloster.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
4d 8 tim
Anna Finney, Utan titel, triptyk.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
4d 11 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 9 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
1d 9 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
1d 10 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
1d 11 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Felix Gmelin, "Cut-out V".
9 tim 23m
Felix Gmelin, "Cut-out V".
Aktuellt bud
6 669 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
9 tim 55m
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
10 tim 5m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Porträtt av en man.
10 tim 35m
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
10 tim 57m
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.