23 föremål
Kjartan Slettemark, Utan titel.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 5 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 4 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
5 tim 6m
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK