Kan inte nå servern
 
21 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 3 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
5d
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
5d
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
4d 4 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
5d
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 3 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 1 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
4d 2 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.