Kan inte nå servern
 
35 föremål
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
3 tim 20m
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 6 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
2d
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
4d 7 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1d 2 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 2 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
1 tim 42m
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
7 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 3 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
6d
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.