Kan inte nå servern
 
35 föremål
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
7 tim 23m
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
4d 11 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
5 tim 45m
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
7 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 6 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 7 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 10 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
2d 5 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1d 7 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.