Kan inte nå servern
 
47 föremål
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
20 tim 11m
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
2d 21 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 19 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Diadem silver och paste.
2d 20 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
20 tim 17m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
20 tim 9m
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
3d 20 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
20 tim 13m
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.