Kan inte nå servern
 
41 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 2 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 5 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 4 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1 tim 18m
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
4d
Tennisarmband 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
50 000 SEK
Utropspris
120 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 1 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
23 tim 18m
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.