Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
41 föremål
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
49m 10s
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
54 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
4d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
1d 22 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1d
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 3 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 1 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.