Kan inte nå servern
 
36 föremål
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
1 tim 3m
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2 tim 55m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
3 tim 47m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 7 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 6 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
4d
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 1 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.