Kan inte nå servern
 
33 föremål
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
22m 56s
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1 tim 14m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
2d 4 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 3 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 23 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.