Kan inte nå servern
 
59 föremål
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 17 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 16 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Diadem silver och paste.
4d 17 tim
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 18 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
2d 17 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
2d 17 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
2d 17 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 17 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
1d 19 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
1d 19 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 20 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Elise Eldh, Ung pojke.
1d 20 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
4 444 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Porträttbyst.
1d 21 tim
Porträttbyst.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
17 tim 36m
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.