Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
31 föremål
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
6d 21 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
6d 22 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Porträttbyst.
6d 23 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
5d 20 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jakt.
1d 18 tim
Jakt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
23 tim 15m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.