Kan inte nå servern
 
29 föremål
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
23 tim 23m
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa/ampel, 1900-talets första hälft.
1d
Taklampa/ampel, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 21 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 21 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
3d 20 tim
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
3d 22 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.