Kan inte nå servern
 
35 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
21 tim 28m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
18 tim 44m
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
20 tim 36m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
2d
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.