70 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 15 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
2d 15 tim
1 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 13 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 15 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 11 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
4d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 13 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
15 tim 10m
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
16 tim 6m
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
3d 14 tim
Mulberry, väska, vintage.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK