Kan inte nå servern
 
51 föremål
Byrå, 1800-tal.
3d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 6 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 9 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 6 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 6 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
5d 6 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 7 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
9 tim 29m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
5d 9 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.