Kan inte nå servern
 
79 föremål
Bordslampa.
18 tim 25m
Bordslampa.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
14 tim 51m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 14 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 15 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 17 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 18 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 14 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 14 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
5d 17 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.