80 föremål
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 23 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
2d 23 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
4d 19 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
1d 22 tim
Mulberry, väska, vintage.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
21 tim 13m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
5d 20 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
22 tim 19m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 23 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
21 tim 47m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
13 tim 34m
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK