Kan inte nå servern
 
79 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 16 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
1d 18 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
6d 19 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
1d 15 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 18 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
7d 23 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
1d 18 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
20 tim 50m
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.