18 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
5d 6 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
44m 1s
2 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
5d 5 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK