42 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
14 tim 16m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 13 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK