Kan inte nå servern
 
61 föremål
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
2d
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
1 010 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 1 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 21 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 23 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
2d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
3 210 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.