12 föremål
Trädgårdsgrupp, 5 delar, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Solstol, 1900-talets andra hälft.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Alge, bänk, "Lessebo", Byarums bruk, samtida.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gårdskratta/Gårdsharv omkring år 1900.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elsa Stackelberg, bord, Fri Form, 2000-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK