Kan inte nå servern
 
432 föremål
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
4d 5 tim
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Tigern på Skägga".
6d 8 tim
Madeleine Pyk, "Tigern på Skägga".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raul Meel,  "Windows and Landscape 2".
5d 8 tim
Raul Meel, "Windows and Landscape 2".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Esse Poggats, käpp.
9 tim 11m
Esse Poggats, käpp.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 8 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
1d 7 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
10 tim 33m
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
1d 10 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
4d 4 tim
Nikolai Evguenievich Vetchtomov, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 8 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 6 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
1d 6 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mor med barn.
6d 7 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.