Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
25 föremål
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
6d
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
4d
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
5d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 23 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
1d 23 tim
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.