Kan inte nå servern
 
37 föremål
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
2d
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
6d 3 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 18/19-tal.
15m 30s
Skåp, Kina, 18/19-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d 2 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.