Kan inte nå servern
 
54 föremål
Lena Cronqvist, "Skräcken".
5d 13 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 9 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 7 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 12 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 10 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
9 tim 6m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 8 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.