29 föremål
Taklampa, Italien, samtida.
5 tim 49m
Taklampa, Italien, samtida.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
4d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
2d 2 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 2 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
1d 4 tim
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK