151 föremål
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
4d 3 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 6 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
2d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
2d 5 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK