149 föremål
Byrå, 1800-tal.
6d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
6d 3 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 4 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d 4 tim
1 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4 tim 47m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 3 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 3 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2 tim 9m
Byrå, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2 tim 19m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 3 tim
Mulberry, väska, vintage.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 6 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
6d 7 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK