151 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
17 tim 30m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
17 tim 48m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
1d 18 tim
Mulberry, väska, "Annie".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 19 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5d 14 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
18 tim 2m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
1d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
17 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
18 tim 24m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK