90 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
3d 21 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
4d
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones,  "Ros".
7d
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
21 tim 51m
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 1 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 1 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa.
2d 1 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4d 22 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
22 tim 7m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 21 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
3d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
23 tim 53m
Mulberry, väska, vintage.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
11m 36s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK