89 föremål
Bordslampa 1940-tal.
37m 38s
Bordslampa 1940-tal.
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 5 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
3d 23 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1d 3 tim
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 1 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
3d 5 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 4 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 1 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
5d 2 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 5 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
5d 5 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 1 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 2 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK