84 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
6d 12 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
14 tim 7m
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
3d 10 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
5d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 12 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 15 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
2d 12 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
15 tim 59m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
14 tim 5m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
14 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
13 tim 19m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
2d 16 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 13 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d 12 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 13 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 15 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 13 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
4d 16 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK