85 föremål
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 7 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 12 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 9 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 8 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 10 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 7 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
5d 10 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 8 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
8 tim 14m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
11 tim 48m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK