306 föremål
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
21 tim 42m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 tim 6m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK