318 föremål
Takkrona, 1900-talets början.
7d 14 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
6d 13 tim
Piedestal omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
5d 13 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 18 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
4d 14 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
4d 16 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
4d 16 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK