298 föremål
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
23 tim 52m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 23 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
20 tim 16m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK