64 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
1d
7 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dagbädd, "Dicentra", Søren Lund, Danmark.
5d
8 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 21 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
1d 21 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer ett par Finland Vilka 1970/80-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
4d
2 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 1 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK